Miele Peří speciální 250 ml

TOP 22 v kategorii Prášky na praní

Miele Peří speciální 250 ml

Speciální prací prostředek Peří 250 ml ideální pro polštáře, spacáky nebo vysoce hodnotné péřové oděvy  - Zachovává elasticitu péřových vláken  - Zachovává také prodyšnost...
Doporučená nabídka Expert.cz

Počet praní
14 praní
Ruční praní

• , zakoupeno v Alza.cz

• Skvěle vypral péřové polštáře i peřiny.

používám léta jen tento výrobek a jsem zcela spokojená

• , zakoupeno v Alza.cz

V prostředku peru péřové bundy, výsledek vždy perfektní.

Objem
0.25 l
Počet praní
14 praní
Ruční praní

• Zachovává elasticitu péřových vláken
  • Zachovává také prodyšnost péřového oblečení
  • Peří nevytváří chomáče a zůstává nadýchané
  • Dlouhá výdrž – pro 13 náplní prádla

Speciální prací prostředek pro praní testilií plněných peřím.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Skvěle vypral péřové polštáře i peřiny.

používám léta jen tento výrobek a jsem zcela spokojená

• , zakoupeno v Alza.cz

V prostředku peru péřové bundy, výsledek vždy perfektní.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Skvělý.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v Alza.cz

Prala jsem klasický péřový polštář a po vysušení v sušičce zůstal pěkně nadýchaný, ale určitě nebyl nijak navoněný.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Překvapení, dobé výsledky. Spokojenost.

• , zakoupeno v Expert.cz

Prala jsem péřové polštáře a péřovou bundu, kterou jsem předtím vyprala v obyč.prac.prášku. Bunda po předchozím vyprání byla na vyhození a rok mi ležela ve škříni, protože se peří shluklo do malých chomáčků a neplnilo funkci. Dala jsem jí ještě šanci a po vyprání v tomto prostředku a vysušení v sušičce, se peří opět rozložilo po celé ploše a bunda je opět funkční. Jupí. Vím,moje chyba v prvním praní, nevědomost, ale Miele na peří + sušička = záchrana. Polštáře také bezva. Doporučuji!

• , zakoupeno v ElektroVlášek.cz

pere šetrně

• , zakoupeno v EURONICS

• super - nádherně vypralo bílou péřovou bundu

Skvělý výrobek - určitě všem doporučuji.