Chopa Trim prací prášek 9 kg

TOP 27 v kategorii Prášky na praní

Chopa Trim prací prášek 9 kg

Prací prášek Trim Hmotnost balení: 2kg, 9kg Počet pracích dávek - 90 Praní na 30ºC 40ºC 60ºC 95ºC Výrobce: Chopa Níže vyberte hmotnost balení.Univerzální prací prášek vhodný...
Doporučená nabídka drogerie-rozvoz.cz

Hmotnost balení: 2kg, 9kg

Počet pracích dávek - 90

Praní na 30ºC 40ºC 60ºC 95ºC

Výrobce: Chopa

Níže vyberte hmotnost balení.Univerzální prací prášek vhodný jak pro bílé, tak pro barevné prádlo.

Výše můžete vybrat váhu balení.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• Nizka cena i na barevný prádlo

• má enzymy, a asi proto fakt pere (i na 30/40*C)
    • parfemace překvapivě OK - na rozdíl od "televizních" prášků z TRIMu neslzí oči (pozor: hodnoťte prádlo po vyprání!)
    • no jasně, cena taky potěší. Asi že neplatíme výrobci masivní reklamu.
    • bohužel je málo vidět v kamenných prodejnách. Asi že neplatíme výrobci masivní reklamu.

Přecházím z neparfemované Robety, která zřejmě skončila (a která mi velice vyhovovala). Zarmoucen pátraje po náhradě, narazil jsem na TRIM, koupil jsem si malé balení jako vzorek na test - a užasl jsem. Opět jsem našel prášek, který po vyprání nevraždí mé čichové buňky intenzitou parfému, nedráždí oči k slzám, ale taky nedráždí atopickou pokožku (jasně - nešetřím na máchacím cyklu). Kdo perete alergikovi, schválně zkuste vzít na zkoušku malé balení TRIMu, perte na 40 a pořádně vymáchejte. Nedráždí parfémem, přitom dezodorační účinky hodnotím jako velmi dobré - zatím bych řekl, že TRIM vezme kromě člověčiny i koninu. Mám kliku, že TRIM vede Tamda pár kroků od mého bydlení.

jsem s tímto produktem spokojená

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Super prášek

ok

• , zakoupeno v diskont drogerie

tento prášek si strašně chválíme, vypere dobře i dost zašpiněné montérky,i ostatní prádlo na nižší teplotu, i cena vynikající,je náš český,ale jakoby se snad z trhu ztrácel,což by byla velká škoda a pro nás velká nevýhoda,naše české prášky i v minulost vůbec,ale vůbec nebyly špatné,právě naopak jsme měli vždy s nima prádlo čisté.

Vyhovující

• , zakoupeno v diskont drogerie

výborný prací prášek celkem za výhodnou cenu,velké množství,pere dobře,mám vyzkoušeno a je náš český!!

• , zakoupeno v HELEcena

Pere dobře, hezky voní a skvělá cena

• Dobře pere